Nowy layout?

Tak się z Shubgami zastanawiamy, czy nie wprowadzić na blogu nowego layoutu (tudzież motywu). Stary nam się trochę znudził, choć nie na tyle, żeby jego zmiana była konieczna. Postanowiliśmy więc oddać część odpowiedzialności za tę decyzję wam – naszym czytelnikom (ankieta będzie aktywna około dwóch tygodni). Wstępnie wybraliśmy dwa motywy, nad którymi się zastanawiamy, ale to nie znaczy, że wybór ogranicza się tylko do trzech (bo pozostawienie obecnego też wchodzi w grę) – jeżeli uważacie, że zmiana by się przydała, ale żaden z tych, które zaproponujemy wam nie odpowiada, to też dla nas cenna informacja. Jeżeli ogarniacie WordPressa i chcielibyście zasugerować jakiś motyw (najlepiej darmowy), to tym lepiej.

Poniżej znajdziecie dwa poglądowe screeny motywów, o których wspominam. Jeśli chcecie zobaczyć np. jak wygląda rozwinięty wpis w którymś z nich, zamieścimy i takie screeny.

Edit:

Głosowanie zakończyło się 19.02.2013 o godzinie 0:00. Dziękujemy wszystkim za kliknięcie! 🙂

Reklamy

2 Komentarze

  1. […] tygodnie temu rozpoczęło się głosowanie na motyw naszego bloga [klik!]. Zastanawialiśmy się, czy czegoś nie zmienić, czy jednak pozostać przy starym layoucie. […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: