Gra na parę odda grę w dobre ręce! – Konkurs

Tak, tak! Mamy zaszczyt ogłosić, że wielkimi krokami nadchodzi PIERWSZY KONKURS, w którym wygrać będzie można oczywiście… grę planszową dla pary. 🙂 Konkurs organizujemy z dwóch ważnych powodów:

1) Jakiś czas temu przekroczyliśmy 100 fanów na facebookowym fanpage’u (teraz będziemy odliczać do 200 ;))
2) Nawiązaliśmy współpracę ze sklepem przyPlanszy.pl (stacjonarny oddział sklepu przyPlanszy.pl, Flamberg, można odwiedzić w Katowicach na Al. Korfantego 7)

Konkurs bezpośrednio będzie odbywał się na naszym fanpage’u na Facebooku. Całe zamieszanie rozpocznie się w poniedziałek 11.03.2013 i zakończy w niedzielę 17.03.2013. Wyniki ogłosimy dzień później, czyli 18.03.2013 do godziny 18:00.

No dobra, ale o co chodzi i jak zdobyć nagrody?

Od poniedziałku do niedzieli raz dziennie na naszym fanpage’u będziemy umieszczać (o różnych porach dnia!) zdjęcia związane z grami planszowymi. Waszym zadaniem będzie odpowiedzenie na pytanie związane ze zdjęciem w komentarzu pod postem. Pierwsza osoba, która prawidłowo odpowie na zadane pytanie, otrzyma za nie określoną ilość punktów, która będzie widoczna także dla Was. Osoba, która zgromadzi najwięcej punktów – wygra konkurs i zdobędzie główną nagrodę! Oprócz nagrody głównej jest przewidziane także uhonorowanie II i III miejsca.

Co można wygrać?

I miejsce – gra planszowa dla pary – Architekton
II miejscerabat w sklepie przyPlanszy.pl lub w stacjonarnym sklepie Flamberg w wysokości 10% na dowolne tytuły z oferty gier planszowych (jednorazowe zakupy; poza Magic: The Gathering) do wykorzystania, do 31.05.2013 roku
III miejsce – rabat w sklepie przyPlanszy.pl lub w stacjonarnym sklepie Flamberg w wysokości 5% na dowolne tytuły z oferty gier planszowych (jednorazowe zakupy; poza Magic: The Gathering) do wykorzystania, do 31.05.2013 roku

Imiona i nazwiska zwycięzców (oraz zdobyta przez nich ilość punktów) zostaną ogłoszone dzień po zakończeniu konkursu na naszym fanpage’u na Facebooku oraz na blogu. Wszystkich wygranych prosimy o mailowe skontaktowanie się z nami w ciągu następnych 3 dni roboczych (granapare@gmail.com) w celu podania: imienia, nazwiska i w przypadku pierwszego miejsca: adresu do wysyłki. Po odebraniu przez nas maila dostaniecie wiadomość zwrotną, informującą o wysłaniu przesyłki (I miejsce) lub kod promocyjny ważny na wasze imię i nazwisko (II i III miejsce).

W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy/zwycięzców, nagrody zostaną wręczone osobom z kolejnymi najlepszymi wynikami.

Regulamin konkursu na blogu Gra na parę

Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej zabawy z nagrodami! 🙂

Dziękujemy sklepowi przyPlanszy.pl za ufundowanie nagród w konkursie.

PrzyPlanszy

A oto, jak prezentuje się główna nagroda:

Architekton

Reklamy

3 Komentarze

  1. yyyyeeeah

  2. […] ogłosiliśmy konkurs, ale to nie koniec niespodzianek. Wiosna tuż, tuż, zatem sadzimy rabaty! Wraz ze sklepem […]

  3. […] Pierwszy konkurs organizowany we współpracy ze sklepem przyPlanszy.pl zakończył się wczoraj. Przez cały tydzień (11.03 – 17.03.2013) zadawaliśmy pytania związane ze zdjęciami, które publikowaliśmy na naszym facebookowym fanpage’u. Czasem było spokojnie i szybko dawaliście prawidłową odpowiedź, ale zdarzało się też, że musieliście się trochę namęczyć. Dziękujemy wam za zainteresowanie i gratulujemy zwycięzcom! Oto oni: […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: