Wyniki konkursu – oddajemy grę w dobre ręce! :)

ArchitektonPierwszy konkurs organizowany we współpracy ze sklepem przyPlanszy.pl zakończył się wczoraj. Przez cały tydzień (11.03 – 17.03.2013) zadawaliśmy pytania związane ze zdjęciami, które publikowaliśmy na naszym facebookowym fanpage’u. Czasem było spokojnie i szybko dawaliście prawidłową odpowiedź, ale zdarzało się też, że musieliście się trochę namęczyć. 😉 Dziękujemy wam za zainteresowanie i gratulujemy zwycięzcom! Oto oni:

I miejsce – Ewa Siara-Sańpruch [6 pkt.] (nagroda: gra planszowa dla pary – Architekton)
II miejsce – Nosorożczyk Bożydar Zdzisław [4 pkt.] (nagroda: rabat w sklepie przyPlanszy.pl lub w stacjonarnym sklepie Flamberg w wysokości 10% na dowolne tytuły z oferty gier planszowych (jednorazowe zakupy; poza Magic: The Gathering) do wykorzystania, do 31.05.2013 roku)
III miejsce – Monika Regucka [1 pkt.] (nagroda: rabat w sklepie przyPlanszy.pl lub w stacjonarnym sklepie Flamberg w wysokości 5% na dowolne tytuły z oferty gier planszowych (jednorazowe zakupy; poza Magic: The Gathering) do wykorzystania, do 31.05.2013 roku)

Zwycięzcom przypominamy o konieczności kontaktu mailowego (podanie imienia i nazwiska, wyrażenie chęci przyjęcia nagrody i w przypadku I miejsca dodatkowo udostępnienie nam adresu do wysyłki) w ciągu następnych trzech dni roboczych po opublikowaniu listy wygranych. 🙂 Piszcie na adres: granapare@gmail.com! W odpowiedzi wyślemy wam wszelkie instrukcje potrzebne do odebrania nagród.

Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. 🙂

Dziękujemy sklepowi przyPlanszy.pl za ufundowanie nagród w konkursie.

PrzyPlanszy

Reklamy

One comment

  1. Dzięki – fajna zabawa była 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: