Sadzimy rabaty przy Planszy: kwiecień

Sadzimy rabaty przy PlanszyPołowa miesiąca za nami, zatem już niebawem czas na kwietniowy rabat. W marcu mogliście skorzystać z posadzonego rabatu na Agricolę: Chłopi i ich zwierzyniec. 🙂 W tym miesiącu również czeka was niespodzianka. Wraz ze sklepem przyPlanszy.pl posadzimy rabat na jeden tytuł, z którym będzie wiązał się nasz tekst na blogu. Zasady są proste: aby móc skorzystać ze zniżek, należy podać przy zakupie danej gry (w uwagach do zamówienia) hasło promocyjne. Hasło promocyjne – w formie, np. odpowiedzi na zadane przez nas pytanie – pojawi się zawsze w poście związanym z tytułem, którego dotyczyć będzie rabat.

Rabat obowiązuje wyłącznie na zamówienia dokonane przez sklep przyPlanszy.pl. Nadal jednak istnieje możliwość odbioru zamówionej gry w stacjonarnym sklepie Flamberg, który mieści się w Katowicach na Al. Korfantego 7.

Promocja obowiązywać będzie równe dwa tygodnie od publikacji tekstu na blogu, włączając dzień, w którym nastąpi owa publikacja.

Jeśli chcecie być zawsze na bieżąco, zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku:)

Partnerem Sadzimy rabaty przy Planszy jest sklep przyPlanszy.pl

PrzyPlanszy

One comment

  1. […] się nie spodobało, ale może warto samemu spróbować? Sadzimy rabaty przy Planszy, zatem od teraz ogłaszamy dwutygodniowy rabat (do 04.05.2013) na 7 cudów świata w […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: