Wakacje, zmiany, zawiasy, czyli Gra na parę obok internetów

Witajcie wszyscy, którzy tu zaglądacie!

Zakład nieczynnyPewnie zauważyliście, że ostatnio trochę się opuściliśmy – nie pojawiło się parę rzeczy, które były przewidziane w naszym ‚growym’ grafiku. Na nasze lenistwo, brak czasu i opieszałość złożyło się kilka rzeczy. Po pierwsze, moje zakończenie studiów – po 17 latach walki udało mi się zamknąć ten rozdział z czego cieszę się niezmiernie i tego wam wszystkim, drodzy studenci, życzę. Po drugie, sesja egzaminacyjna Gnoma, która sobie jeszcze trwa, ale – trzymajmy kciuki – zostanie zakończona po wakacjach (trzymam kciuki, aż zsinieją). Po trzecie, sprawy zawodowe, a właściwie zmiany na tym polu. Po czwarte… sezon wakacyjny! Ostatnio dużo mniej czasu spędzamy w internetach – mamy trochę spraw do załatwienia, a poza tym znowu jest słonecznie i właśnie z tych promieni korzystamy z pełnym zadowoleniem.

W związku z tym trochę się tutaj zmieni. Nie rezygnujemy z bloga, dalej lubimy gry i ta miłość chyba nigdy się nie skończy (a może nawet wzmocni – próbują mnie zaciągnąć do mrocznego i tajemniczego eRPeGowego świata). Chcemy natomiast trochę zwolnić. Nie wiem ile to ‚spowolnienie’ potrwa, ale sądzę, że przez lipiec i sierpień będziemy trochę mniej aktywni. Wszystkie serie, które zostały otwarte, zostaną i domknięte. Po prostu później, a i toczyć się będą mniej intensywnie. Nie porzucamy jednak naszych pomysłów.

W tym miesiącu na pewno (zgodnie z planem) nastąpi rozwiązanie konkursu. Odbędzie się ono 5 lipca, być może w trochę późniejszych godzinach niż zaplanowaliśmy. Także w lipcu opublikujemy recenzję gry Terra Mystica.

Potraktujcie to jako małą wakacyjną przerwę i lekki truchcik, a nie bieg przez płotki. 🙂

Z pozdrowieniami,

Shubgami i Gnom

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: