Współpraca

Dotychczas nawiązaliśmy współpracę z:

PrzyPlanszy

wydawnictwo Hobbity.euPlanszomania

games-fanatic Fabryka Gier HistorycznychBard Centrum GierJeśli twoje: wydawnictwosklepgames roomwypożyczalnia gierczasopismoblogserwis są zainteresowane współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dotyczące współpracy ustalimy indywidualnie, w zależności od jej formy oraz twoich oczekiwań i potrzeb.

Współpraca z nami może oczywiście ograniczyć się do umieszczenia twojego banneru w widocznym miejscu. Ale z przyjemnością zorganizujemy wspólnie z tobą także inne akcje promocyjne, w które zaangażujemy naszych czytelników: recenzje, konkursy, relacje… Wszelkie formy, które zadowolą naszych czytelników, ciebie i nas są możliwe. Napisz do nas, na pewno razem wpadniemy na jakiś ciekawy i satysfakcjonujący wszystkich pomysł.

Oferta współpracy skierowana jest oczywiście przede wszystkim do instytucji związanych z grami planszowymi. Ale jeżeli jesteś spoza „branży”, a mimo to jesteś zainteresowany kolaboracją z nami, napisz – zastanowimy się jak to ugryźć.

Być może po jednej akcji stwierdzisz, że warto zostać z nami na dłużej. Jeśli tak, to świetnie! 🙂 Twoje logo pojawi się wtedy także na dole naszej strony pod hasłem „Partnerzy”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: